BAL Z OGARNIJ BAZĘ - JEST NASZ!

W dniu 11 lutego 2020 r. dzieci z naszej „dwójeczki promującej zdrowie” bawiły się na balu karnawałowym, który był prowadzony przez Panią Magdalenę Łukasik z firmy „Ogarnij bazę”. Zabawy odbyły się zupełnie bezpłatnie dzięki zgłoszeniu Przedszkola nr 2 do konkursu FB przez Pana Huberta Łapińskiego oraz dzięki ogromnemu zaangażowaniu społeczności Przedszkola nr 2. Wynik głosowania był jednoznaczny – „dwójeczka” otrzymała najwyższą liczbę polubień – 750. Bal karnawałowy był nasz!

Wszystkie dzieci tego dnia w strojach karnawałowych bawiły się przy muzyce, brały udział w konkursach, prezentowały swoje przebrania i spotkały się z postaciami z bajki „Psi Patrol”. Bohaterowie Chase i Skye razem z przedszkolakami zwiedzili różne kraje i poznali charakterystyczne dla nich tańce. Impreza była bardzo udana i wzbudziła wielkie zainteresowanie nie tylko dzieci, ale też rodziców.

Bardzo dziękujemy Hubertowi Łapińskiemu za zgłoszenie przedszkola do konkursu. Dziękujemy wszystkim ,którzy wzięli udział w konkursie i głosowali na Przedszkole nr 2 w Łapach. Dziękujemy Pani Monice Roszkowskiej za wykonanie profesjonalnych zdjęć naszym przedszkolakom. Bardzo nas cieszy, że możemy zawsze liczyć na Przyjaciół dwójeczki promującej zdrowie i wspólnie odnosić sukcesy.

Zapraszamy do obejrzenia relacji z wydarzenia na stronie www.przedszkole2.blizej.info

Bo we wspólnym działaniu jest siła i moc!