DZIEŃ DZIADKÓW W MUCHOMORKACH

MUCHOMORKI ŚWIĘTUJĄ DZIEŃ BABCI I DZIADKA

„KOCHAM BABCIĘ , KOCHAM DZIADKA” .Takie słowa przewijały się w dniu, w którym witaliśmy w Przedszkolu miłych gości. To szczególne wydarzenie i bardzo ważne nie tylko dla „ Maluchów”, ale również dla nas. Przygotowujemy z dziećmi program artystyczny, by słowami wierszy i piosenek wyrazić miłość i wdzięczność za opiekę kochanym Babciom i Dziadkom. Licznie przybyli goście zasiedli przy przygotowanych dla nich stołach, by oklaskiwać występy swoich wnucząt. Dzieci były radosne i podekscytowane widokiem swoich wspaniałych Babć i Dziadków. Wpatrzone w ich uśmiechnięte i życzliwe twarze śpiewały piosenki, mówiły wiersze i pięknie tańczyły, za co otrzymywały gromkie brawa. Przedszkolaki wręczyły gościom prezenty wykonane w Przedszkolu i wspólnie zajadali słodkości przygotowane przez Rodziców. Wszyscy byli dumni ze swoich wnucząt, które włożyły wiele wysiłku w ten występ, a i my cieszymy się ,że nasze „ Maluszki” stanęły na wysokości zadania. Mamy nadzieję, że ten dzień na długo zostanie w  pamięci nie  tylko naszych gości  ale i dzieci.   Babciom i Dziadkom życzymy wielu lat w zdrowiu i radości oraz wszystkiego najlepszego- nie tylko w dniu ich Święta ! Rodzicom dziękujemy za pomoc i  przygotowanie słodkiego poczęstunku.

Małgorzata Łapińska

Karolina Dziemianowicz