MOTYLKOWY DZIEŃ BABCI I DZIADKA

HURA! HURA! MOTYLKI MAJĄ DZIADKÓW NA 102

W styczniowe przedpołudnie 17.01. wydarzyła się w grupie Motylków nie lada gradka, bowiem zaprosili do swego przedszkola Babcię i Dziadka. Już od miesiąca do tej imprezy solidnie się przygotowywały. Piosenki, wiersze i zabawy codziennie trenowali. A kiedy przyszła występów pora, każdy Motylek już bez tremy wystąpił, jak przystało na super aktora. Babcie i dziadkowie długo brawa bili  i łzy szczęścia z oczu ocierali, bo swoje najukochańsze, cudowne, upragnione wnuki podziwiali. Potem było głośne  „100 lat”, życzeń składanie i oczywiście laurkami obdarowywanie. Wspólne zabawy, pląsy i tańce do utraty tchu trwały, bo Motylek to tancerz wytrwały. Wszyscy razem  fajnie się bawili, czas wspólnie spędzilli i rodzinne więzi w ten sposób wzmocnili. Za stołami siedząc, wianuszkiem wnuków otoczeni herbatką, kawusią, pysznymi łakociami się częstowali, jednocześnie o swych wnukach pochwały wygłaszali. Tak oto minął szybko ten wyjątkow i długo oczekiwany dzień wspaniały!!! Babciom i dziadkom za przybycie serdecznie dziękujemy i wspaniałych wnuków gratulujemy! Mamom zaś, za pomoc w organizacji i przygotowaniu imprezy gorąco dziękujemy i wspaniałej rodzinki winszujemy.

Beata Nielipowicz