DZIEŃ DZIADKÓW W KRASNOLUDKACH

ODWIEDZILI NAS BABCIA I DZIADEK

„Babciu miła, Dziadku drogi……” Tymi słowami dzieci z grupy, KRASNOLUDKÓW’’  złożyły życzenia zaproszonym gościom.

Dn.16.01.2020r. na uroczystość do naszej grupy licznie przybyli Babcie i Dziadkowie.

Wnuki serdecznie powitały swoich najbliższych i zaprosiły do stołu, na którym było dużo smakołyków. Krasnoludki przygotowały część artystyczną i bardzo starały się zadowolić zaproszonych gości. Były tańce, wiersze, konkursy  no i wspólne biesiadowanie. Wcześniej każde dziecko wykonało upominek, który wręczyło Babci i Dziadkowi z okazji ich święta. Dziadkowie ze wzruszeniem słuchali życzeń składanych przez wnuczęta.

Dziękujemy miłym gościom za tak liczne przybycie, a Rodzicom za przygotowanie słodkiego poczęstunku i pomoc w organizacji uroczystości.

Joanna Roszkowska