DZIEŃ DZIADKÓW W SMERFACH

MOJA BABCIA I MÓJ DZIADEK TO WSPANIALI SĄ DZIADKOWIE

Grupa Smerfów dnia 15 stycznia zaprosiła do Przedszkola Babcie i dziadków na uroczystość z okazji ich święta. Dla każdego Babcia i Dziadek to słowa , które kojarzą się z ciepłem, troską, miłością i wszystkim tym co dobre. Pełne entuzjazmu dzieci najpiękniej jak tylko umiały zaprezentowały gościom wiersze, piosenki i tańce, które na tą okazję ćwiczyły. Wspaniale wystąpiły dla bliskich następnie zaprosiły na słodki poczęstunek, podczas którego mogliśmy wszyscy podziwiać na prezentacji multimedialnej jak wnuczęta z roku na rok poznawały świat bawiąc się i ucząc w przedszkolu. Następnie zaprosiliśmy gości do wspólnej zabawy: był quiz sprawdzający dla dziadków i wnucząt, wspólna zabawa z chustą animacyjną, tańce i wspólne zdjęcia.  Dziękujemy serdecznie wszystkim przybyłym gościom za każdy szczery uśmiech i obecność, która dla dzieci tak wiele znaczy.

Anna Kurzyna

Patrycja Maciejczuk