DZIEŃ DZIADKÓW W JEŻYKACH

100 LAT BABCIU I DZIADKU

W dniu 14 stycznia w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji Święta Babci i Dziadka. Przedszkolaki od samego rana z niecierpliwością wyczekiwały zaproszonych gości, nie mogąc się doczekać, kiedy zapukają do drzwi Przedszkola. Licznie przybyli goście zasiedli przy przygotowanych dla nich stołach i z niecierpliwością czekali na rozpoczęcie występu swoich wnucząt. Na twarzach dzieci widać było ogromną radość oraz skupienie. W przepięknej scenografii oraz wyjątkowej atmosferze, dzieci zaprezentowały Jasełka, recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Wszyscy z dumą patrzyli na swoje pociechy, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek. Swoim najbliższym dzieci  wręczyły kalendarze przygotowane w przedszkolu wspólnie ze swoimi paniami. Gościom towarzyszyły radość, uśmiech oraz łzy wzruszenia. Następnie dzieci wraz z Babciami oraz Dziadkami zostali zaproszeni na przygotowany z tej okazji słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców, aby w szczególny sposób okazać swoim bliskim szacunek i po raz kolejny podziękować za miłość, cierpliwość i zrozumienie.

Ewelina Jachimczuk