WSPANIAŁA WYCIECZKA PRZEDSZKOLAKÓW DO FABRYKI MISIA

SPOTKANIE Z BOHATERAMI BAJEK I ŚW. MIKOŁAJEM

W dniu 08.01.2020 r. dzieciaczki z naszego przedszkola: Biedronki, Jeżyki, Krasnoludki i Motylki wybrały się do Fabryki Misia w Białymstoku . Obiekt dostosowany jest do wymagań i potrzeb dzieci w różnym wieku. Podczas pobytu w Fabryce Misia dzieci mogły dać upust energii. Pokonywały  trudności związane ze wspinaczką i przechodzeniem po długich labiryntach, po to, aby potem z uśmiechem na twarzy zjechać ze zjeżdżalni na sam dół. Przedszkolaki mogły korzystać również z wielu kolorowych atrakcji, takich jak: tory przeszkód, Małpi Gaj, baloniada, automaty zręcznościowe, pajęcza wieża, trampoliny, interaktywna podłoga, armatka ciśnieniowa i karuzela. Dzieci z grupy trzylatków świetnie się bawiły w kąciku wyposażonym w nowoczesne zabawki. Największą frajdę wywołały odwiedziny: Św. Mikołaja, Świnki Peppy, Minionka oraz Misia, a następnie dyskoteka z nimi. W miłej atmosferze następowała integracja grup przedszkolnych. Dzieci choć zmęczone, to bardzo szczęśliwe i zadowolone wróciły do przedszkola. Wizyta w Fabryce Misia przyniosła nam wiele radości.

Ewelina Jachimczuk