SPOTKANIE OPŁATKOWE W ŻABKACH

ZAJĘCIE OTWARTE - DZIECIĄTKO JEZUS

17.12.2019r. w Żabkach ,odbyło się spotkanie opłatkowe , na które zostali zaproszeni Rodzice. Połączono  je z  wykonywaniem kartek świątecznych. Wszyscy zgromadzili się wokół szopki i choinki. Wspólne świętowanie rozpoczęliśmy wysłuchaniem opowiadania o narodzinach Jezusa pt. „Dzieciatko Jezus”, później  zaprosiliśmy rodziców do wspólnego śpiewania  kolęd. Następnie były życzenia i tradycyjny opłatek. Wiele radości przyniosło również wykonywanie kartek bożonarodzeniowych. Każdy miał ciekawy pomysł na swoją kartkę, co sprawiło, że nie było dwóch jednakowych. Jesteśmy dumni z naszych wychowanków, bo  pokazali swoją kreatywność i zaangażowanie w pracę z rodzicami. Świąteczna atmosfera udzieliła się wszystkim, życzymy –Wesołych  Świąt.

Katarzyna Thomas

Bożena Domaszewska