W FABRYCE MIKOŁAJA

MIKOŁAJKI 2019

Cóż ciekawego wydarzyło się w krainie Św. Mikołaja? Oj, dzieją się dziwne rzeczy: zapracowane Elfy pakują prezenty, tańczą i bawią się przy tym. Niestety Rozbójnicy postanowili wykraść podarki. A do tego wszystkiego Mikołaj zapomniał, że już grudzień i wygrzewa się na Bahamach. Na szczęście interweniowała Policjantka i wspólnie z Panią Dyrektor Przedszkola nr 2 odnalazły skradzione przedmioty i przyprowadziły Św. Mikołaja, by wspólnie z dziećmi świętował swoje imieniny.

Zabawa była wspaniała, śmiechu i radości co niemiara. Mikołaj zastanawiał się nawet, czy nie zapisać się do naszego przedszkola….?

Dziękujemy Ci Św. Mikołaju za cudowne podarunki oraz Wam kochane Panie z przedszkola za  świetną zabawę!

Agnieszka Budzisz

Anna Kurzyna