LEŚNE PRZYGODY MISI

Jak co roku w Naszym przedszkolu organizowany był konkurs plastyczny z okazji Dnia Pluszowego Misia. Tym razem bohaterką była przyjaciółka Łapsika- Misia. Zadaniem Naszych przedszkolaków było namalowanie jej leśnych przygód. Celem konkursu było rozwijanie kreatywności, uzdolnień plastycznych, wrażliwości artystycznej oraz pobudzenie twórczej wyobraźni wśród najmłodszych. Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem wśród przedszkolaków, wpłynęło aż 163 prace. Wyboru zwycięzców dokonało jury w skład którego wchodziły: Pani Dyrektor Aneta Perkowska, Pani Wicedyrektor Małgorzata Perkowska, Rada Pedagogiczna oraz Pani Justyna Bujnowska- Leśnik Nadleśnictwa Rudka. Jury przede wszystkim swej ocenie poddało samodzielność wykonania pracy, estetykę oraz zgodność z tematem. Nagrody zostały przyznane w czterech kategoriach: Główna, Dyrektora, Nadleśnictwa Rudka oraz Sponsora. Podczas uroczystego ogłoszenia wyników, które miało miejsce we wtorek (26.11.2019 r.), laureatom zostały wręczone dyplomy oraz nagrody. Dzięki hojności sponsorów wszystkie dzieci biorące udział w konkursie zostały również wyróżnione upominkami i dyplomami. Szczególne podziękowania pragniemy skierować lokalnym przedsiębiorcom:
- Bankowi Spółdzielczemu w Łapach,
- księgarni „Book Book”,
- barowi „Czarno na białym”
- firmie „Dachy Podlasia”,
- pizzerii „Da Grasso”,
- firmie „KM Budownictwo”,
- sklepowi „NORIS”,
- sklepowi „PASTEL”,
- łapskiemu oddziałowi „Poczty Polskiej”,
- cukierni „U Lecha”;
pozostałym firmom:
- Fikolandowi,
- Jagielloni Białystok,
- sklepowi „moje Bambino”,
- firmie „Paaro”,
- „Przedszkoliadzie”,
- Wydawnictwu WSiP;
oraz Naszym niezawodnym Rodzicom, dzięki którym codziennie cieszyliśmy się z dostarczanych nagród na konkurs. Po raz kolejny mogliśmy skorzystać z Państwa zaangażowania, za co serdecznie dziękujemy. To niezwykle budujące, że nie są Państwo obojętni na Nasze potrzeby i tak chętnie wspierają Naszą działalność. Dziękujemy.

RELACJA FILMOWA

Karolina Dziemianowicz