SUKCES TOSI - NAJPIĘKNIEJSZY KOTYLION

NAJPIĘKNIEJSZY KOTYLION NIEPODLEGŁOŚCIOWY

11 listopada 2019 r. uczestniczylismy w Uroczystości Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Delegacji Przedszkola nr 2 towarzyszyli Rodzice Antoniny Zusman wyróżnionej w konkursie na "Najpiękniejszy kotylion" organizowanym przez Burmistrza Łap. Tosia odebrała dyplom i nagrodę z rąk Pana Ministra Dariusza Piontkowskiego. Tosi i jej Rodzicom serdecznie gratulujemy sukcesu. Cieszymy się, że nasze działania są inspiracją dla rodziców i zachęcają do udziału w uroczystościach i konkursach. Gratulacje otrzymaliśmy również od Burmistrza Łap Pana Krzysztofa Gołaszewskiego oraz Wicestarosty Powiatu Białostockiego Pana Romana Czepe. Tosia, choć jest malutką dziewczynką bardzo czekała na dzisiejszy dzień i z radością oczekiwała tego dla niej najważniejszego momentu. Momentu, który na pewno zapamięta na długo...Zachęcamy do obejrzenia krótkiej relacji z dzisiejszego święta. Serdecznie dziękujemy Panu Zbigniewowi Grzegorczyk za piękne fotografie.

RELACJA FILMOWA

Aneta Perkowska