ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI 2019

JESTEŚMY POLAKAMI

8.11.2019 r. Społeczność Przedszkola nr 2 w Łapach uczestniczyła w radosnej uroczystości obchodów Święta Niepodległości. Ten dzień jest to symbolem miłości ojczyzny, walki o wolność, symbolem wiary i zwycięstwa. Dzieci z najstarszych grup prezentowały wiersze i piosenki o tematyce patriotycznej. Koło Ligi Morskiej i Rzecznej opowiedziało nam z czym większości ludzi kojarzy się nasz kraj. O godzinie 11.11 rozbrzmiały dźwięki hymnu państwowego. Na zakończenie uroczystości dzieci, które przygotowały prace na konkurs organizowany przez Burmistrza Łap na najpiękniejszy kotylion, otrzymały z rąk Pani Dyrektor dyplomy i drobne upominki. Wszystkich Rodziców z dziećmi zapraszamy do wspólnego świętowania 101 rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę.

Aneta Perkowska

KLIKNIJ I ZIOBACZ GALERIĘ