PASOWANIE MUCHOMORKI - 2019

MUCHOMORKI PASOWANIE MIAŁY I DLA RODZICÓW WYSTĘP DAŁY

Minęły dwa miesiące pobytu  najmłodszej grupy dzieci w Przedszkolu, a więc czas na oficjalne włączenie ich do grona przedszkolaków. Tradycyjnie „maluszki” przystąpiły do PASOWANIA na PRZEDSZKOLAKA prezentując swoje umiejętności przed zgromadzoną, liczną grupą Rodziców. Nasze dzieci stanęły na wysokości zadania i nikt nie opuścił miejsca występu. Chociaż w oczach pojawiały się łzy wzruszenia i serce biło znacznie mocniej, to dały radę zaśpiewać piosenki i drżącym głosikiem mówiły poznane wiersze. Popisały się również znajomością języka angielskiego śpiewając wesołe piosenki. Kolejnym punktem było złożenie przed Panią Dyrektor obietnicy, która dotyczyła zasad panujących w Przedszkolu. Po jej złożeniu Pani Dyrektor dotykając dużą kredką każdego dzieciaka zrobiła z niego dzielnego przedszkolaka. Rodzice przygotowali słodki poczęstunek, tak więc impreza była udana. Dziękujemy wszystkim za pomoc i zaangażowanie w przygotowanie naszej pierwszej wspólnej uroczystości.

Małgorzata Łapińska