WYCIECZKA DO MUZEUM PRZYRODNICZEGO

MOTYLKI Z JEŻYKAMI W KRAINIE ZWIERZĄT

Jeżyki z Motylkami we wtorkowy ranek 5.XI. do Muzeum Przyrodniczego się wybrały, by zobaczyć, poczuć, a nawet usłyszeć świat zwierząt wspaniały. Nasze przedszkolaki pod ogromnym wrażeniem były, gdy namiastkę lasu zobaczyły, śpiew ptaków usłyszały i z bliska króla puszczy ujrzały. Świat egzotycznych zwierząt też sobie przybliżyły, gdy pingwina, legwana, pytona czy patyczaki zobaczyły. W wielkim skupieniu, z otwartymi buziami ciekawostek o życiu zwierząt słuchały i tysiące pytań przy tym zadawały. Pracownicy muzeum wielką troskę i empatię wykazali i bardzo ciepło naszymi przedszkolakami się zajmowali. Wycieczka bardzo nam się udała i do przedszkola wróciła zadowolona, pełna niezapomnianych wrażeń gromadka niemała.

Agnieszka Kozłowska