WYCIECZKA DO MUZEUM WSI PODLASKIEJ

MOTYLKI Z BIEDRONKAMI BAWIŁY SIĘ DAWNYMI ZABAWKAMI!

W piękny październikowy dzień przedszkolaki z grupy Motylków i Biedronek zostały zaproszone do odwiedzenia Muzeum Wsi Podlaskiej w Osowiczach w ramach projektu Fundacji Aktywizacja. Nasze czterolatki dziarsko przekroczyły progi podlaskiej chaty krytej strzechą i z wielkim zainteresowaniem poznawały jej wnętrze. Meble, naczynia, ubrania, urządzenia gospodarstwa domowego i zabawki z czasów ich pradziadków, to wszystko tam zobaczyły i bardzo się zdziwiły, że nie tylko mogły obejrzeć zabawki, ale także pobawić się nimi. Bardzo się ucieszyły, że przeszłości choć przez chwilę zasmakować im pozwolono, a na zakończenie do wspólnych zabaw podwórkowych zaproszono. Dzieci pełne wrażeń, nowych doświadczeń i interesujących wiadomości  do przedszkola wróciły, a potem w domu swym Rodzicom wszystko opowiedzieć.   W tym miejscu serdeczne PODZIEKOWANIA organizatorom przesyłamy i na kolejne zaproszenie już czekamy.

Beata Nielipowicz

kliknij i zobacz galerię