DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA 2019

WSZYSTKIE PRZEDSZKOLAKI SWOJE ŚWIĘTO DZISIAJ MAJĄ

„Dzień Przedszkolaka jest właśnie dzisiaj…” tak brzmiały słowa Naszego hymnu, który odśpiewaliśmy podczas przedszkolnej uroczystości „Ogólnopolski  Dzień  Przedszkolaka”.

Kolorowe bluzeczki w których wystąpiły dzieci wyglądały pięknie i radośnie. Wszystkich powitała pani dyrektor Aneta Perkowska, składając przedszkolakom życzenia wesołej zabawy, uśmiechu i radosnego świętowania. Z okazji  tej uroczystości na szyjach dzieciaczków pojawiły się medale. Każda grupa wykonała cudowne plakaty, które odzwierciedlały talenty dzieci. Uświetnieniem tego wyjątkowego dnia był spektakl teatralny pt. „Piernikowy Król”. Dzieci dowiedziały się, że nadmiar słodyczy niesie za sobą przykre konsekwencje, więc należy jeść owoce i warzywa. Ciąg dalszy zabaw przebiegał w salach skąd dobiegały śmiechy i radosne okrzyki. Konkursy i zabawy sprawiły, że ten dzień minął szybko i przyjemnie.

Małgorzata Łapińska

Karolina Dziemianowicz