JAK PROWADZIĆ HIGIENICZNY TRYB ŻYCIA?

WARSZTATY W BIEDRONKACH I JEŻYKACH

26.06.2019r. Biedronki i Jeżyki uczestniczyły w warsztatach prowadzonych przez neurologopedę - Panią Arlettę Maciejczuk. Dzieci dowiedziały się, jaki wpływ na nasze życie i zdrowie mają codzienne nawyki tj. sen, picie wody, aktywność fizyczna. Wspólnie stworzyły piramidę Maslowa i odkryły czego nasz organizm powinien otrzymywać najwięcej, a czego najmniej. Następnie dowiedzieliśmy się jak w dziecięcym życiu objawia się stres i co możemy robić, żeby z nim walczyć. Pani Arletta przeprowadziła relaksację podczas, której zamieniliśmy się w małe misie… przy spokojnej muzyce odprężaliśmy wszystkie części ciała. Na koniec dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy! Dziękujemy za miłe i pouczające spotkanie!

Patrycja Maciejczuk