ZAKOŃCZENIE ROKU W PUCHATKACH

POŻEGNANIA NADSZEDŁ CZAS …

18 czerwca był niezwykle ważnym dniem w Puchatkach, ponieważ tego dnia odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego. Na tą niezwykle ważną w przedszkolnej karierze uroczystość tłumnie przybyli rodzice oraz nasze kochane Panie dyrektor. Część artystyczna rozpoczęła się pięknym polonezem, następnie dzieci recytowały wiersze i śpiewały piosenki, a rodzicom łzy kręciły się w oczach ze wzruszenia. Po występach, którymi nasze 6-latki pożegnały się z przedszkolem, a 5-latki pożegnały swoich starszych kolegów życząc im sukcesów w szkole, przyszedł czas na przemówienia. Piękne słowa popłynęły z ust pani dyrektor w stronę rodziców, dzieci oraz wychowawczyń. Kiedy zaś przedstawicielka rodziców zabrała głos oczy ocierali już wszyscy. Po tych wspaniałych słowach uznania i zachwytu nad tak cudowną grupą nastąpiło rozdanie dyplomów i pamiątkowych książek dla dzieci oraz podziękowań dla rodziców. Po pamiątkowych zdjęciach wszyscy udali się na pyszny poczęstunek przygotowany przez nasze kochane mamy.  Bardzo dziękujemy rodzicom za obecność i wielką pomoc w organizacji. Jesteśmy dumne z naszych kochanych Puchatków- cieszymy się, że to właśnie my miałyśmy możliwość bycia waszymi Paniami z przedszkola.

Małgorzata Piekutowska

Małgorzata Łapińska