SZKÓŁKA ROWEROWA

PRZEDSZKOLAKÓW  ZABAW  CIĄG  DALSZY

31. 05.2019 roku, po hucznie obchodzonym Dniu Dziecka w przedszkolu, dzieciaczki z „dwójeczki” bawiły się dalej. W ramach realizowanej innowacji „ Szkółka rowerowa” odbył się Przedszkolny wyścig rowerowy. Kto mógł do przedszkola przyjechał rowerem, a w godzinach popołudniowych rozpoczęły się zawody. Starsze grupy przedszkolne miały okazję zaprezentować swoje umiejętności i zmierzyć się między sobą w wyścigu rowerowym. Uciech i radości nie było końca. Wszyscy okazali się zwycięzcami. Uczestnicy nagrodzeni zostali dyplomami i słodkim upominkiem. Dziękujemy rodzicom za pomoc w zorganizowaniu tego przedsięwzięcia.

Jolanta Arasimowicz