XVI OLIMPIADA PRZEDSZKOLAKA

NA DRODZE MOJEGO ŻYCIA

Nasze przedszkolaki wzięły udział w XVI edycji konkursu „Zdrowo i bezpiecznie”, skierowanego do Placówek Promujących Zdrowie. Konkurs ten składał się z dwóch etapów – pierwszy był to konkurs plastyczny „Zdrowo i bezpiecznie”, na którym wyróżniono trzy prace dzieci z naszego przedszkola. Dzięki temu mogliśmy wziąć udział w drugim etapie, czyli Olimpijce - sprawdzianie wiadomości dzieci o zdrowiu i bezpieczeństwie w połączeniu z testem sprawności fizycznej. Reprezentanci naszego przedszkola świetnie poradzili sobie ze wszystkimi zadaniami, w między czasie zaprezentowali nasz plakat o zdrowiu oraz okrzyk bojowy.  Z Olimpiady przywieźliśmy do przedszkola puchar i prezenty dla laureatów konkursu plastycznego. Uczestnicy również otrzymali upominki, a co najważniejsze medale. Dziękujemy organizatorom – Przedszkolu nr 68 im. Janusza Korczaka w Białymstoku za dobrą zabawę i zdrową rywalizację oraz rodzicom za kibicowanie i wsparcie.

Justyna Markowska